Summerdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Summerdale

Otok na katerem se odvija super poletno življenje.
 
KazaloKazalo  PortálPortál  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Jaz sem...

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Lana
Admin. / prebivalec/ ka
Admin. / prebivalec/ ka
Lana


Število prispevkov : 160
Age : 28
Registration date : 03/11/2007

Jaz sem... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jaz sem...   Jaz sem... EmptyNed Nov 04, 2007 12:37 pm

Če te je volja se lahko tukaj opišeš, kdo si v resničnem življenju! Wink
Nazaj na vrh Go down
Lana
Admin. / prebivalec/ ka
Admin. / prebivalec/ ka
Lana


Število prispevkov : 160
Age : 28
Registration date : 03/11/2007

Jaz sem... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaz sem...   Jaz sem... EmptyNed Nov 04, 2007 8:38 pm

Fibi bo pa pridna pa se bo opisala po njeno. ^^

Moje ime je... Amm... Se mi zdi, da mi je ime Nina, ampak nisem čisto sigurna, ne. Pišem se... Nivažnokako! Moj priimek je, hmm, ja, ogaben. Rodila sem se leta 1959... Popravek - - -> 1995, vsak se kdaj zmoti. In to v Ljubljanici, ne v reki, pač ljubkovalno Ljubljana. Zdej pa, če se ti da računaj koliko sem stara, ker sem tam okol 99. Ja, kmalu bom 100. Pol... Amm... Kje smo ostal? Aha, že vem!

Jaz... Ehh... Amm... Imam modrozelenosive oči, ja, nedoločljive barve, love it. Imam dolgokratke svetlo rjave lase, ja. Sem ugly Nina, jap. Nina biti rasti nizke, Nina biti suhodebela. Jaz, Nina, sem najlepša punca na svetu. Ahamm... Imam čistoo moj(svoj) style. Ahaa! Res! Lovam ga. Smitten

Amm... Mislm, da smo tuki ostal, a ne? Če te zanima kakšna sem po notranjosti skoči med opise prebivalcev in najdi Phoebe, ki je na prvi strani pa poglej pod njen značaj. Smitten

Rada imam to kar ima rada Phoebe. To je torej glasba, moj style, mobitel, plišaste igračke, okraski, nakit in pač tako naprej. Pa Maxine mam zelo rada pa kače pa konje. Smitten

Sovražim... Hmm... Maxine, njo sovražim iz dna srca, jap. Resnica boli vem. Amm... hinavce, tečnobe, lažnivce, izdajalce in to sranjr človeško, pa ne maram horščev.

Ahh, ne vem no, praši, če te kej zanima. Mr. Green
Nazaj na vrh Go down
Summer

Summer


Število prispevkov : 40
Location : ×EvErYwHeRe×
Registration date : 05/11/2007

Jaz sem... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaz sem...   Jaz sem... EmptySre Nov 07, 2007 9:16 pm

heej!Phoebe I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You I (L) You
Nazaj na vrh Go down
Maxine
Admin. / prebivalec/ ka
Admin. / prebivalec/ ka
Maxine


Število prispevkov : 53
Registration date : 03/11/2007

Jaz sem... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaz sem...   Jaz sem... EmptyČet Nov 08, 2007 8:33 pm

Ok pa še js xD

No kar na začetku bom povedala da mi je ime Maša. pišem se pa nekaj na črko c. stara sm, ja mlada. prihajam iz okolice celja. upam da nisem edina štajerka. drugač pa sm se rodila v brežicah, ti pa ne! BeBe2!

moji hobiji so:
-lenarjenje
-lenarjenje
-lenarjenje
-lenarjenje
-(m)učenje
-lenarjenje
-branje
-lenarjenje
-(m)učenje
... in tako se ponavlja zadeva čez celo leto.

mam drugač two sisters* imena ne bom govorila...ena se bo itaq tuki predstavla, vsaj upam da. am,....in ja...doma mam tut kilo gnoja(joke Rofl! ), 1 crazy psa, 2 nora hrčka, 1 lenga mačka, 1 sexy zajklo. Smitten


prijatlov je pa fuuuuuuLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL velik..... no prva je itaq phoebe, pol je maruša, monika, ... itd, itd. ampak najbolj imam pa izmed vseh rada lauro... <3 laura ljubim te, waaa...kak je tvoj krompirjast nos sexy (use skup v zvezi z lauro je velik NOT!). Lool 2

moj razlog da živim. mislim da ga ni, sam najrajš pa gledam limonco pa žnablico kak sta zabite (ja one dve se lahk pridružita metli ko je v norišnici na pohorju), tote dve sexi učitlce me mata dodatni pouk slovka plus matka. ok tak za baj du vej sta to moja dva najljubša predmeta(not). čist za res je pa moj najljubši predmet likovna, pa naravoslovje... pa odmori, ki trajajo sam tak dougo da pridem na drug konc šole v drugo učilnico, tak da ka mam od tega!
aja pozabla sm na gospodinjstvo pa gospo paradajz. omg. kak sm lahk na to pozabla! ona ma pa tak sexi plešo na glavi, waw... sexi ful! lol!

ful rada mam muziko, avsenike pa to, waw...tam kjer murke plesno tam kjer ptički pojo.... Rofl!

moja najljubša hrana je čokoladni mufin, ko ga lih 2x na leto pojem xD aja voda pa je itaq d best.

aja pa najrajš se kopam v greznici. afro

čaaauuuuuuuuuuuuuuuuubaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu če vas kaj zanima pa vprašajte....js vas mam rada Smitten (not!)
Nazaj na vrh Go down
https://summerdale.slovenianforum.com
Polly
Prebivalec/ ka
Prebivalec/ ka
Polly


Število prispevkov : 55
Registration date : 04/11/2007

Jaz sem... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaz sem...   Jaz sem... EmptyČet Nov 08, 2007 10:43 pm

Hm ja... moje ime je Eva in sm Maxinina sekica ja Razz
Starejša Spoštovanje!
Mam:
× svoj komp [prenosnik prosm lepo Razz] Smitten
× mojo sobo z postlo, nekaj omarami in postri [xD] Smitten
× roza Nokio k jo obožujm Smitten
× svojo prišalsto igračko alias mojga fanta Mihata :loveu: :loveu: :loveu:
× 2 sestri, fotra, mamo, babico, dedka, staro mamo, starga fotra [lep živalski vrt, ne? xD] Smitten
× 2 hrčka, mačka, psa, zajca Smitten
...

Obožujm Žnablo, Štriglo, Paradezko, Zmajeuko, ... Hm ja... naše prfokse rulajo Zakoon! [NOT!] .
Kaj naj še povem.
Ja, da ne jem mesa že od vrca in da sm bl tko emo če tko gledaš in da obožujem vijolčno barvo in sm u totalni depresili [omg xD] Zakoon!
In da se mi ne da več pisat in da sm lena, in da če vas kej zanima me prašte Spoštovanje! Zakoon! Asshole! What The Fuck?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Jaz sem... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaz sem...   Jaz sem... Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Jaz sem...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Summerdale :: Non - RPG :: ChatLand-
Pojdi na: